Dlaczego my?

Elolo Moto Centrum w ciągu 15 lat na rynku zdążyło zbudować dużą sieć współpracujących sprzedawców, kupców i partnerów biznesowych. Jakie są główne powody, dla których nasz autoskup jest najlepszym wyborem w Pszczynie?

  • Proponujemy wyższe ceny za pojazdy. Działamy na dużym terenie, mamy szeroką flotę lawet i mnóstwo kontaktów do odbiorców pojazdów z kraju, Europy, Azji i Afryki. Polskie samochody są popularne zwłaszcza w krajach rozwijających się, jak Nigeria czy Mołdawia. To dzięki szerokiej skali działania możemy proponować atrakcyjne stawki.
  • Zapewniamy klarowny i prosty proces kupna i sprzedaży. Znamy i szanujemy oczekiwania drugiej strony – czyli Ciebie. Jedna cena, bez dziwnych prowizji, nieprzewidzianych kosztów czy dodatkowych opłat.
  • Wiemy, że oczekujesz komfortu. Błyskawicznie, bo w kilka godzin, i bezpłatnie odbieramy pojazdy z dowolnego miejsca w województwach śląskim, małopolskim i opolskim. Formalności dopełniamy w jeden moment, płacimy równie szybko, w dowolnej formie: gotówką na miejscu lub przelewem bankowym – jeśli wolisz.
  • Cenimy Twój czas i dobre samopoczucie. Nie musisz dniami szukać kupców, ogłaszać się w serwisach internetowych czy wrzucać kartek do skrzynek pocztowych z propozycją sprzedaży. Kilka chwil, które poświęcisz na kontakt z naszym autoskupem błyskawicznie Ci się zwróci w postaci łatwej, sprawnej sprzedaży niepotrzebnego samochodu.

Skontaktuj się z nami!