Autoszrot Pszczyna

Nie ma co się oszukiwać – dalej nie pojedzie. Nie opłaca się też go oddawać do naprawy, dodatkowo mało prawdopodobne, by ktokolwiek go kupił. Twój samochód nadaje się już tylko na autoszrot? W Pszczynie mówimy: to normalna sprawa! Zadzwoń do nas – zajmiemy się złomowaniem i kasacją w sposób kompleksowy. Robimy to już dziesiąty rok – ale oczywiście Ty nie poświęcisz na to lat. Skracamy proces do absolutnego minimum.

Pamiętaj – jako właściciel niesprawnego pojazdu powinieneś dopełnić pewnych obowiązków, które nakłada prawo. Niesprawny samochód musi zostać przeznaczony do kasacji, a następnie wyrejestrowany w wydziale komunikacji urzędu, w którym został zarejestrowany. Brak ważnego ubezpieczenia OC może doprowadzić do nałożenia na Ciebie wysokiej kary finansowej, nawet jeśli nie pojawisz się na drodze.

Elolo Moto Centrum za każdym razem wykonuje usługi związane z kasacją pojazdów zgodnie ze wszystkimi wymogami środowiskowymi i prawnymi.

Jakie dokumenty są potrzebne przy złomowaniu auta?

Oddajesz samochód do kasacji? Weź ze sobą:

  • dowód osobisty albo inny dokument, który potwierdzi Twoją tożsamość,
  • dowód rejestracyjny pojazdu,
  • kartę pojazdu albo inny dokument potwierdzający dane z dowodu rejestracyjnego,
  • umowę kupna sprzedaży, jeśli dane obecnego właściciela są inne niż te zawarte w dowodzie rejestracyjnym.

Wycofanie pojazdu z eksploatacji następuje wówczas, gdy jego dokumenty, czyli dowód rejestracyjny, karta (jeśli została wydana) i tablice rejestracyjne zostaną unieważnione. Wydajemy zaświadczenie o oddaniu pojazdu do kasacji, z którym możesz wybrać się do urzędu. Wszystko trwa chwilę.

Nie jesteśmy tylko autoskupem z Pszczyny. Przeprowadzamy kasacje pojazdów i doradzamy każdemu, kto ma jakiekolwiek pytanie dotyczące procedury złomowania. Nie wiesz, jak zrobić to zgodnie z prawem? Powiemy Ci, co zrobić w kolejnym kroku. Chcemy ułatwić Ci wszystkie czynności związane ze sprzedażą lub kasacją pojazdów. Dowiedz się, dlaczego warto oddać pojazd właśnie nam.

Auto na szrot w Pszczynie? U nas odbiór w kilka godzin, bez opłat!

24 godziny – maksymalnie tyle czasu minie od Twojego telefonu do momentu, w którym poczujesz ulgę. Dzięki nam pozbędziesz się problemu pojazdu, z którym nie wiadomo, co zrobić. Odbierzemy Twoje auto czy maszynę rolniczą niezależnie od lokalizacji, na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Koszt transportu lawetami bierzemy na siebie – jest bezpłatny!

Konkurencja nie zapłaci Ci tyle, co my, bo nie działa na taką skalę. Zadzwoń – dogadamy się co do ceny i uzgodnimy termin oraz sposób odbioru pojazdu!

W momencie, w którym oddajesz samochód na złom, rozpoczyna się jego droga w procesie recyklingu. W ten sposób przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Dzięki recykligowi te z podzespołów, materiałów czy surowców, które można jeszcze wykorzystać, trafiają do ponownego obiegu.

Zobacz, jakie warunki oferujemy tym, którzy szukają skupu samochodów w okolicy Pszczyny.